קליר ליפט - טיפול חדשני במרקם העור

  
קליר ליפט - טיפול חדשני במרקם העור

החיפוש אחר הלייזר

מנהלת האופנה של Vogue, לוסינדה צ'יימברס, הייתה באופן תמידי במצוד אחר עור פנים קורן, עד שניסתה טיפול חדש.

”אני מכורה וזונה.
היומן שלי עמוס בקטעי עיתונות מקופלים בפינות ובכולם מככבות מילות הקסם "מדגיש", "מעכב", "מפחית", "מאיר" וכדומה בזה.
אני יוצאת וקונה את כולם. באופן כללי, כל מוצר אשר רומז להבטחה להחזיר את השנים אחורה, מצא את דרכו אל הארון שלי. הם הסמים מבחירה שלי. ועוד לפני שסיימתי עם אחד, אני קונה אחר. אני של כולם. אני חושבת שהסיבה שאני אוהבת תכשירי יופי כל כך היא שמעולם לא טיפלתי בעצמי טוב במיוחד. אני שותה (יין אדום), מעשנת, עם הרגלי אכילה מזוויעים, שאינם כוללים אכילת ירקות ירוקים בכלל (זהו הצבע האהוב עליי ללבישה והכי פחות אהוב עליי לאכילה).  אני נמצאת כיום בתחילת שנות החמישים שלי, תקופה מוזרה עבור אישה, ואולי גם עבור גבר. עבורי, זוהי התקופה לעשיית ספירת מלאי ולשינוי של כמה דברים מבחינה גופנית. התחלתי לעשות יוגה, שאני אוהבת, ואני מנסה לאכול קצת יותר בריא. וחשוב מכל, הפסקתי לעשות בוטוקס.
אני פשוט לא התלהבתי מזה.  יש לי פנים מלאות הבעה – ניתן לקרוא אותן כמו ספר. אי שביעות רצון, אכזבה, אהבה, חרדה... אין צורך לשאול, הכול מופיע בגדול על הפנים. הבוטוקס הקפיא את זה. נראיתי מוזר. הרגשתי מוזר. המצח הגדול יחסית שלי הרגיש כאילו עטפו אותו בכוח בניילון נצמד וכך הוא נשאר עד שהבוטוקס התפוגג בהדרגה. כמו כן, אני לא רוצה להיראות צעירה יותר. כאשר הראש שלי הסתובב מכל הקרמים לפנים המבטיחים "להפחית/להחיות/לרענן", זה היה משום שרציתי שהעור שלי ייראה רך, בריא וזוהר – לא מתוח או צבוט או קפוא, ובוודאי שלא כעוס וחרד, ורסיה לא טובה במיוחד של אימא שלי, שחיה עד שהייתה בת 83. 
הגורם האחד אשר לו נשארתי נאמנה לחלוטין בחיפוש הבלתי נגמר שלי אחר היופי היא הקוסמטיקאית  שלי, Vaishaly (Vaishaly.com). היא אמרה מאז שהופתעה שכאשר הציעה שאנסה את טיפולי הלייזר נוגדי ההזדקנות שלה, הסכמתי. אולם היא כזאת קוסמת שהייתי סומכת עליה בעיניים עצומות. בנוסף, הרעיון של התהליך מצא חן בעיניי: בכל חודש את עוברת שני טיפולים שונים, והכול לוקח שלושה חודשים – אבל ההשפעות נמשכות עד שנה.  אהבתי את זה, אני נוטה להתלהב מאד מדברים למשך תקופה קצרה ואז נמאס לי ואני רוצה לעבור הלאה.
הלייזר הראשון היה לשם מיצוק. זוהי קרן בהירה הנקראת אור פעמו אינטנסיבי (IPL), נראית כמו מגהץ נסיעות קטן אשר נלחץ כנגד העור להמרצת הקולגן כדי שהמרקם והטון של עורך יתהדקו. זה לא כאב – למעשה, מרגיע למדי – אבל Vaishaly הזהירה אותי שהפנים שלי עשויות להתמלא בפצעונים כהים באופן זמני. ואכן כך היה. לא משהו משמעותי, נקודות קטנות של פיח. דווקא די אהבתי אותן, הן הראו לי שמשהו בוודאות התרחש.
הבא בתור היה החלקת קמטים, עם לייזר פיקסל שהשמיע קול נקישה, בדומה ללוכד זבובים בחנות של קצבים. היא התמקדה בקו הלסת שלי, כמו גם בקמטי העישון סביב הפה שלי. החודש השלישי סבב כולו סביב נימים ופיגמנטציה. מעניין כי למרות שבהתחלה לא הייתי מוטרדת כלל מנושאים אלו (יש לי רק מראה עתיקה בחדר הרחצה שלי ועליה יותר סימני גיל מאשר יהיו לי אי פעם, כך שקשה היה לי לראות אותם), אני סבורה שזהו החלק שיצר את ההבדל המשמעותי ביותר.
ההשפעות לא היו מידיות, אך במידה מסוימת הייתה בכך הנאה גדולה: במקום מהפך קיצוני וברור לעין, לאחר מספר חודשים העור שלי היה כמעט בהיר לחלוטין ורך יותר מאשר היה אי פעם. ההבדל היה מדהים, לא רק עד כמה נראיתי טוב יותר אלא גם עד כמה שונה הייתה ההרגשה מההשפעה של הבוטוקס. הרפיית השרירים אינה גורמת לטון או מרקם העור שלך להיראות טוב יותר ואילו זה ממש, ממש עשה זאת. ובכל יום, פעמיים-שלוש פעמים ביום, מישהו היה אומר לי כמה טוב אני נראית. שהעור שלי נראה נהדר. ואני האמנתי להם.
ישנו סיפור אזהרה קל. בשלב הזה כבר הייתי כל כך נלהבת שכאשר Vaishaly הציעה לטפל בלייזר גם באזור הצוואר והחזה שלי, חשבתי, למה לא? הייתה שם ללא ספק היסטוריה, כגון טונדרה, של שיזוף בשמש ללא הגנה. היא הסבירה שלצורך התוצאות המיטביות היא נדרשה להגביר את החום ככול שאוכל לסבול זאת והזהירה אותי שתופיע אדמומיות לאחר מכן. העניין עם כאב הוא שזה אינדיבידואלי, סף הכאב של כל אדם הוא שונה. ואני אדם מאד תחרותי. אני מתכוונת, שלושה תינוקות ונשימה יוגית, איך ניתן להשוות טיפול יופי בלתי מזיק? במבט לאחור, נראה לי שהגזמתי בכך. ההשפעה הייתה די מזעזעת ודרמטית: אדום, כעוס ושורף. ואכן, בנקודה הזו הרגשתי קצת מטופשת, כמו שנראה לי שכל אחד מרגיש כאשר עושים משהו שהינו קוסמטי לחלוטין ויש פער זמן כלשהו בין הטיפול לתוצאה. (בעודי נאלצת ללבוש חולצות עם צווארון גבוה בפריז במהלך התצוגות בדיוק כאשר היה בעיר גל חום קטן, תהיתי מה לכל הרוחות עשיתי).

אולם, בתוך שבוע, הכול הסתדר. העור נהיה יפהפה, בהיר, נקי מנזקי השמש, שווה כל רגע של החום המעקצץ בפריז.
כיום כאשר אני מביטה במראה בעבודה (הרבה פחות סלחנית מזאת שבבית, הבבואה שמשתקפת ממנה היא בדרך כלל מעין תצלום מתוך הסדרה תא כלא H), העור שלי נראה אחיד וחלק ובהיר. ההנאה שבקרם פנים חדש לעולם לא תעזוב אותי  (רק הבוקר קרעתי משהו בנוגע למוצר חדש של Olay Pro X שאני מתכוונת לנסות), אבל בימים אלו אני לא מצפה לניסים. אני רק שמחה שכאשר אמצא את הקרם שיגרום לי להתרגש בגללו, אז יוכלו לראות זאת על הפנים שלי. 
.

 
 
עמוד הבית   |  אודות   |  טיפולים   |  חומרים   |  מאמרים   |  צור קשר   |  ד"ר מימי ארנרייך   |  המרכז ללימודי אסתטיקה מתקדמים   |  לקוחות מרוצים
מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
 
Web Design by Eyal Eliraz