דרמא-רולר רפואי

  
דרמא-רולר רפואי
רולר המחטים (מכונה גם דרמה רולר או מזו רולר) הינו מכשיר חדש יחסית אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין, החומרים העיקריים שבונים את הנפח ברקמת העור. גלילת הרולר על פני העור מייצרת נקבים זעירים בעומק העור, ומעוררת את העור להתחדשות מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה (האפידרמיס). המנגנונים הטבעיים של גופינו מייצרים שרשרת מורכבת של פעולות ריפוי שבסופן העור מייצר תאים חדשים בכל משטח הטיפול והקולגן מתעבה.
רולר המחטים (מכונה גם דרמה רולר או מזו רולר) הינו מכשיר חדש יחסית אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין, החומרים העיקריים שבונים את הנפח ברקמת העור. גלילת הרולר על פני העור מייצרת נקבים זעירים בעומק העור, ומעוררת את העור להתחדשות מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה (האפידרמיס). המנגנונים הטבעיים של גופינו מייצרים שרשרת מורכבת של פעולות ריפוי שבסופן העור מייצר תאים חדשים בכל משטח הטיפול והקולגן מתעבה. המחטים בהן נעשה שימוש דקות מאוד וברוב האיזורים אינן מורגשות כלל בזמן הטיפול.  לאחרונה נבחן הטיפול בדרמה רולר לאורך מספר שנים במחקרים מדעיים בהם הוכחה יעילותו הרבה בטשטוש קמטים וקימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה וביצירת מראה כללי של עור זוהר. מאז הוחל בשימוש רפואי בדרמה רולרים עם מחטים באורכים משתנים בהתאם להתוויה והאזור האנטומי המטופל.
רולר המחטים מציע טיפול יעיל ולא פולשני עם תוצאות שנשמרות לאורך זמן הדרמה רולר מיועד לפנים, צוואר, בטן, ירכיים, ידיים וחזה ומתאים לכל סוגי העור. הטיפול משפר מראה של צלקות, קמטים, סימני מתיחה, חטטי אקנה, פיגמנטציה, ומתאים לתחזוקה ושיפור מראה העור, גם במקרה שאין בעיות מיוחדות. רצוי לשלב את הטיפול עם שימוש בתכשירי רטין A בריכוזים תרפואטיים.
הטיפול נעשה במרפאה בידי רופא ואורך כ- 20 דקות, מומלץ להשתמש במאלחש מקומי כדוגמת אמלה לפני הטיפול. לאחר הטיפול, העור אדמומי וחם למשך 12-24 שעות. תוצאות מירביות ניתן לראות 6- 8 שבועות לאחר הטיפול, למרות שחלק מהמטופלות מדווחות על שיפור במראה העור כבר לאחר מספר ימים.
הטיפול ברולר המחטים הינו מתמשך. מומלץ לבצע לפחות שלושה טיפולים כל 8-4 שבועות. באזורים בהם יש קמטים או צלקות מרובות ניתן לעשות גם 6 עד 8 טיפולים על מנת להגיע לתוצאה מרבית.  

http://www.hansderma.net/ - אתר רשמי של חברת הנסדרמה, מייצרת הדרמארולר וחומרי המזותרפיה 
 
 
עמוד הבית   |  אודות   |  טיפולים   |  חומרים   |  מאמרים   |  צור קשר   |  ד"ר מימי ארנרייך   |  המרכז ללימודי אסתטיקה מתקדמים   |  לקוחות מרוצים
מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
 
Web Design by Eyal Eliraz